Mesto Trnava

Zábava s Improligou v kine Hviezda

Príďte sa s priateľmi odreagovať na 12. vydanie zábavnej šou Improliga. Šikovné tímy improvizátorov predvedú neopakovateľnú hru s dôvtipom na obľúbenom diváckom podujatí. Improligu si môžete prísť vychutnať 5. marca o 20.00 hodine v kine Hviezda. Pozvanie do súťaže prijali osvedčené skupiny ako Pardon Madamme, Vlasáči, Faux Pas a tiež známe žilinské zábavné zoskupenie „Kapor na scéne“, ktoré si budú môcť diváci užiť po dlhom časte v plnej zostave.

Improliga je súťaž v divadelnej improvizácii, v ktorej o priazeň publika súťažia dvoj- až troj- členné tímy mladých komikov. Tie si tesne pred vystúpením vyžrebujú tému, na ktorú musia počas troch minút improvizovať a vymyslieť krátky príbeh s pointou. Diváci sa môžu tešiť na nepredvídateľné nápady, neočakávané situácie a množstvo zábavy, ktorá improvizované scénky vždy sprevádzajú.

Pre tímy je pripravené aj občerstvenie. Registrácia tímov do súťaže bude prebiehať od 19.30 h. Lístky si diváci môžu kúpiť aj v predpredaji v kine Hviezda. Pokladňa je otvorená denne, vždy pol hodinu pred prvým predstavením. Vstupné na podujatie je 1,50 €.

Improligu v Trnave pripravuje OZ Publikum.sk (www.oz.publikum.sk) za podpory mediálnych partnerov Trnava-live.sk a Mesta Trnava.

Informácie o podujatí môžete nájsť na:
facebook.com/event

Všetky informácie o Improlige v Trnave môžete nájsť na:
facebook.com/ImproligaVTrnave

27.2.2014 16:07

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?