Mesto Trnava

Zimná zóna bez peňazí 2018 bude v priestoroch Gymnázia Jána Hollého

Trnavskí dobrovoľníci opäť pripravujú už tradičné podujatie Zóna bez peňazí. Miesto, odkiaľ si bez jediného centa vo vrecku, úplne zadarmo, môžete odniesť čokoľvek, čo sa vám páči, sa tento raz bude nachádzať v priestoroch Gymnázia Jána Hollého, Na hlinách 30. 
V sobotu 27. októbra 2018 bude Zóna bez peňazí od 9.00 do 12.00 hod. otvorená pre každého, kto by si tu rád pre seba našiel zimné oblečenie, topánky, knihy, elektroniku, kuchynské pomôcky, hračky či iné predmety.

Na druhej strane je možné na Zónu priniesť to, čo už doma nepotrebujete, no môže potešiť niekoho ďalšieho. Záujem je o použiteľné, čisté odevy a zachovalé predmety. Nemoderné, zašpinené či poškodené, ktoré patria na zberný dvor, sa preberať nebudú.

Na Zónu bez peňazí si netreba kupovať vstupenku, ani sa nikde prihlasovať, stačí prísť. A ešte predtým informovať a pozvať svoju rodinu a známych.. V Zóne sa môžete zdržať akokoľvek dlho a prezrieť si pohodlne veci, ktoré budú v ponuke. Dobrovoľníci v pekných zelených tričkách s logom podujatia vám radi poradia a pomôžu.

Zóna bez peňazí sa po prvýkrát uskutoční pod záštitou študentov a Rady školy Gymnázia Jána Hollého. Pomocnú ruku podajú študenti, pedagógovia, dobrovoľníci a dobrí ľudia, pre ktorých pomáhať iným nie je cudzie.


Letná Zóna bez peňazí sa konala v priestoroch Kalokagatie - CVČ a pritiahla stovky návštevníkov.


Niečo pre seba si nájde každý.

11.10.2018 15:09

Komentárov: 0