Mesto Trnava

Zmeny v mestskej hromadnej doprave počas konania majstrovstiev SR a ČR v cestnej cyklistike

Trnava sa od štvrtka 27. júna 2019 stane dejiskom bojov o tituly majstrov Slovenskej a Českej republiky v cestnej cyklistike. Program pretekov je rozvrhnutý do viacerých dní, počas ktorých budeme môcť vidieť a povzbudzovať víťazov etáp Tour de France a iných veľkých podujatí. Očakáva sa aj príchod svetovo známeho cyklistu Petra Sagana. Organizátori mysleli aj na najmenších. Tí si svoje cyklistické zručnosti môžu otestovať v sobotu v promenáde počas podujatia Detská Tour Petra Sagana.
V súvislosti s pretekmi sa pripravili nevyhnutné dopravné obmedzenia, a taktiež sa dočasne upravili cestovné poriadky mestskej hromadnej dopravy. Dočasne sa zrušia autobusové zastávky Hlboká, Starohájska, Špačinská cesta, Kukučínova Obch. akadémia, Špačinská Nám. SUT, Saleziánska, Okružná, Šrobárova a zmenia sa trasy liniek č. 1, 3, 4, 6, 13, 14 v oboch smeroch v termíne od 29. júna do 30. júna 2019 počas celého dňa.

Obchádzkové trasy budú vedené nasledovne:

Linka č. 1
Na linke budú vynechané zastávky Šrobárova, Špačinská cesta, Kukučínova Obch. akadémia a Kukučínova.
Linka bude dočasne vedená po Hospodárskej ulici cez Zelený kríček, Cukrovú ulicu, Slnečnú ulicu na Ulicu Jána Hlubíka. Konečná bude na zastávke Kopánka Nám. SUT a v opačnom smere bude linka obsluhovať zastávku Hospodárska čerpacia stanica.

Linka č. 3
Linka bude mať dočasne konečnú na zastávke Veterná. Ďalšie zastávky, t. j. Saleziánska a Špačinská Nám. SUT, nebude obsluhovať.

Linka č. 4
Linka bude mať dočasne konečnú na zastávke Veterná. Ďalšie zastávky, t. j. Saleziánska a Kopánka Nám. SUT, nebude obsluhovať.

Linka č. 6
Na linke budú vynechané zastávky Šrobárova, Špačinská cesta, Okružná, Veterná, Olympijská a Sibírska.
Linka bude dočasne vedená zo zastávky Zelený kríček po Hospodárskej ulici na Cukrovú ulicu, Slnečnú ulicu až na zastávku Kopánka Nám. SUT, kde bude mať konečnú. V opačnom smere bude linka obsluhovať zastávku Hospodárska čerpacia stanica.

Linka č. 13
Na linke budú vynechané zastávky Šrobárova, Hlboká a Starohájska.
Linka bude dočasne vedená po Hospodárskej ulici na Kollárovu ulicu, Spartakovskú ulicu, Ulicu V. Clementisa na zastávku TESCO, kde bude mať konečnú. V opačnom smere bude linka obsluhovať zastávku Hospodárska čerpacia stanica.

Linka č. 14
Na linke budú vynechané zastávky Hospodárska, Hospodárska Bernolákova brána, Zelený kríček, Šrobárova, Starohájska. Zvyšok trasy bude nezmenený.
Linka bude dočasne vedená zo zastávky Dohnányho, cez Železničnú stanicu, na Kollárovú ulicu, Spartakovskú, V. Clementisa. Od zastávky V. Clementisa poliklinika bude trasa nezmenená.

Organizátori ďakujú za pochopenie a prosia o rešpektovanie dočasného obmedzenia.
 

Rozpis MHD od 29. do 30. júna 2019

Linka č. 1
Linka č. 3
Linka č. 4
Linka č. 6
Linka č. 13
Linka č. 14

Viac informácií o Spoločných majstrovstvách SR a ČR v cestnej cyklistike nájdete na webe majstrovstvacctrnava.sk.

24.6.2019 9:42

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?