Mesto Trnava

Súčasťou júnového cyklistického šampionátu bude aj Charitatívny Bercajgel

Majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike, ktoré nás čakajú už o pár týždňov, prinášajú okrem profesionálnych pretekov aj športové podujatia pre verejnosť. Deti sa môžu v sobotu 29. júna 2019 zúčastniť Detskej tour Petra Sagana, pre malých i veľkých je pripravený obľúbený Bercajgel, tentokrát s prívlastkom Charitatívny. Finančný výťažok z dobrovoľného registračného poplatku poputuje na detské oddelenie Fakultnej nemocnice v Trnave. Štartuje sa v sobotu 29. júna 2019 o 14.00 h Hlbokej ulici, trasa povedie Špačinskou cestou až do Špačiniec a späť do Trnavy na Hlbokú.

Zapojiť sa môže každý, kto dosiahol vek 15 rokov a má chuť a cyklistické nadšenie prejsť 18 kilometrov naprieč Malým Rímom. Kvôli bezpečnosti je podmienkou mať vlastnú prilbu a bicykel. Samozrejme, na jazdu sa dajú využiť aj zdieľané mestské elektrobicykle.

Registrácia je možná online na webstránke Majstrovstiev SR a ČR v cestnej cyklistike aj priamo na mieste v deň konania podujatia, a to od 10.00 do 13.00 h pod hradbami na Hlbokej ulici. Každý z účastníkov si pred štartom vyzdvihne svoje štartovné číslo.

Facebooková udalosť Charitatívny Bercajgel

Facebooková udalosť Majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike 2019

6.6.2019 10:51

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?