Mesto Trnava

Cestou Do práce na bicykli môžete vyhrať súťaž

Chcete si zlepšiť kondičku a vychutnať jarné rána na čerstvom vzduchu? Chcete si zmerať sily s ostatnými zo slovenských miest? Zapojte sa od 1. do 31. mája spoločne so svojimi kolegami do prvého ročníka celonárodnej cyklistickej kampane Do práce na bicykli, ktorá podporuje cyklistickú dopravu, čistejšie ovzdušie a krajšie prostredie. Prihlásiť svoj tím je naozaj jednoduché, stačí do 30. apríla vyplniť formulár a pripraviť svoj bicykel na poriadnu dávku kilometrov.
Po zapojení do súťaže máte jedinečnú šancu dokázať, že ste najlepší nielen v Trnave, ale možno aj na celom Slovensku. Hlavným vyhlasovateľom je Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky. Každé zapojené mesto vyhlási svojich víťazov, ktorí budú odmenení. Mesto Trnava organizuje toto podujatie v spolupráci s Bercajglom a MOBILE 2020.

Skrátené pravidlá:
Tím zamestnancov (2 - 4) z rovnakej firmy alebo inštitúcie si zapisuje svoje jazdy.
Firma môže mať viac tímov.
Vyplňovanie je založené na čestnosti.
Počítajú sa iba cesty do práce a z práce. Cez víkend len vtedy, keď súťažiaci išiel do práce.
V záujme zabrániť neúmernému zvýhodňovaniu kuriérov a podobných profesií sa nezapočítavajú cesty v rámci vykonávania práce (pochôdzky a pod.).
Evidencia jázd sa zasiela 1x týždenne do nedele 24. hodiny miestnemu koordinátorovi (aby v pondelok mohli byť zverejnené priebežné výsledky tímov, jednotlivcov a firiem).

24.4.2014 17:00

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?