Mesto Trnava

Divadlo Kontra: Rum a vodka

Dočasný kultúrny priestor Berliner prináša najúspešnejšie predstavenie oceňovaného divadla Kontra - Rum a vodka írskeho dramatika Conora McPhersona. V réžii Klaudyny Rozhin hrá Peter Čižmár.
Hádka so šéfom. Pár pív. Hádka so ženou. Zase pár pív. Koniec? Nie! To je len začiatok šialeného víkendu, v ktorom sa môže prihodiť všetko… Iba pre milovníkov silných dojmov a silných drinkov! Rum a Vodka, mix, čo vraj aj „mŕtveho postaví na nohy“, je dlhý víkend človeka na ceste do zatratenia. Ukazuje Everymana, ktorý prežíva neočakávaný a fatálny úpadok do nemilosti, hľadá splnenie, ktoré ho vedie od baru k baru a nakoniec do náručia ženy, o ktorej verí, že „uzdraví jeho život“.
Rum a Vodka má všetky prísady, ktoré McPhersona preslávili. Silné charaktery, ktorých jazyk môže byť hnusný, ale ich humor a náhle záblesky ľudskosti vás dojmú k slzám. McPherson má silu vidieť do sŕdc a žalúdkov skutočných mužov.
Kapacita sály je len 50 miest. Odporúčame si rezervovať miesta vopred. Rezervácie prijímame emailom na adrese: rezervacie@malyberlin.sk. Odohrané budú dve predstavenia, o 18:00 a 20:00. Vstupné 5 Eur.

Podrobnosti o predstavení nájdete na facebooku .

Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať pokým sa neotvorí kultúrne centrum Malý Berlín.

Tlačová správa Publikum.sk

14.10.2014 12:18

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Kľúčové slová