Mesto Trnava

Druhý networking vzdelávacích organizácií sa uskutoční posledný septembrový týždeň

Tím projektu Učiaca sa Trnava pozýva všetky zástupcov škôl, vzdelávacích inštutúcií, kultúrnych i voľnočasových organizácií na druhý networking vzdelávacích organizácií. Uskutoční sa v utorok 28. septembra o 14.00 h v Malom Berlíne (Štefánikova 4).

Prvý sa uskutočnil v júni tohto roku a stretlo sa na ňom vyše 30 účastníkov z rôznych oblastí učenia (sa). Cieľom druhého networkingu je vytvoriť priestor pre vzájomné spoznávanie sa, nadväzovanie kontaktov,  a tiež spoločné pomenovanie problémov a výziev, s ktorými sa ľudia pôsobiaci vo vzdelávaní stretávajú. Zároveň má byť príležitosťou pre všetkých, ktorí sa nemohli zúčastniť prvého stretnutia, no chcú v projekte participovať.
Vítaní však budú aj všetci, ktorí sa zúčastnili prvého networkingu, nakoľko program bude okrem základného predstavenia projektu zložený aj z interaktívnej zoznamovačky a bloku informácií o pripravovanom festivale učenia (sa). Účastníci budú pod vedením facilitátorov aj diskutovať v skupinách a prezentovať svoje nápady na zlepšenie učenia (sa) v našom meste.

Novinkou oproti prvému networkingu bude jeho regionálny charakter, keďže týmto chcú organizátori osloviť aj ľudí z ďalších miest Trnavského kraja. Veria, že širšie sieťovanie môže priniesť viacero podnetných nápadov a tiež prispeje k vytvoreniu nových spoluprác a partnerstiev. Všetci záujemcovia sa môžu vopred registrovať prostredníctvom formuláru.

Učiaca sa Trnava je projekt rozvoja celoživotného učenia (sa) a budovania učiaceho sa mesta, ktorý pod záštitou Mesta Trnava realizuje občianske združenie Lifestarter v spolupráci s partnermi, ako napríklad Trnavský samosprávny kraj, Knižnica Juraja Fándlyho, Fakulta sociálnych vied UCM, Pedagogická fakulta TU, Nadácia Pontis, Stredná odborná škola dopravná, Centrum včasnej intervencie či Centrum voľného času.

Viac informácií o celom projekte je možné nájsť na webovej stránke uciacasatrnava.sk.
 

13.9.2021 15:13

Komentárov: 0

 

Kľúčové slová