Mesto Trnava

FestHry Trnava – jasná voľba

Festival hier, hračiek a zábavy premení počas víkendu 4. – 6. marca 2016 mestskú športovú halu v Trnave na obrovskú herňu so stovkami moderných spoločenských hier, stavebníc a hračiek. Pozývame vás na obľúbený a tradičný festival s netradičnou atmosférou plnou smiechu, súťaživosti a emócií.
Toto spoločensko-herné podujatie je určené prioritne deťom, rodičom a mladým, ktorí sú ochotní vymeniť hodiny strávené vo virtuálnej realite za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov pri jednom stole, na ktorom sa vystriedajú chytľavé hry každého druhu.
Okrem strategických, kartových, postrehových a iných hier nebude ani tento rok chýbať sprievodný program v podobe nafukovacích atrakcií a detských kútikov, pre študentov, mladých a rodičov bude pripravený stolný futbal, hokej, šach, sprievodné súťaže o ceny a divadielka. Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú spoločnosti prezentujúce novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, jazykového vzdelávania a hier. Tohtoročnou novinkou bude výstava papierových modelov.
Festival bude otvorený v piatok od 15. hodiny, v sobotu od 10. a v nedeľu od 14. hodiny. Každý deň zatvárame brány sveta hier o 20. hodine.

Organizátormi podujatia sú Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.
Informácie a aktuality nájdete na www.festhry.sk a na Facebooku .


 

Lokalita

GPS:
N 48.38269653607521 / E 17.58690744893488

22.2.2016 12:04

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová