Mesto Trnava

Improvizácia vás v stredu opäť dostane

Improliga s poradovým číslom 16 sa blíži. Vieme, na čo sa môžete tešiť. Tradične zábavný večer v trnavskom Kine Hviezda je späť. Čaro vtipu zmiešané s improvizáciou a spontánnymi reakciami účinkujúcich aj publika sa bude rozdávať 6. apríla o 19.00 h.
O široký úsmev na tvárach divákov sa bude starať zmiešaná zostava. Miešaná nielen preto, že nepôjde o čisto trnavských účinkujúcich, ale aj preto, že sa do improvizačného divadla zahryznú nováčikovia aj stálice Improligy.
„Ako doma“ sa na pódiu vo Hviezde budú cítiť členovia zoskupení Odletel nám dekel a Kapor na scéne. O preverenie ich zručností v rýchlosti a sile vtipu sa postará výber z tradičnej bašty tohto druhu umenia - žilinského divadelného klubu Makovice, ako aj DEMOtím, ktorý bude reprezentovať silu trnavských ochotníkov.

Úloha je jasná - úprimne pobaviť všetkých v publiku. Najlepšie predvedením krátkeho príbehu na vyžrebovanú tému. A úplne najlepšie - v priebehu troch minút. To všetko už počas najbližšieho stredajšieho večera.

Viac informácií nájdete aj na www.facebook.com 

Organizátorom podujatia je občianske združenie Publikum.sk. Za podporu ďakujeme mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, mesto Trnava, TrnavskýHlas.sk a časopis Atteliér.

Tlačová správa OZ Publikum

Lokalita

GPS:
N 48.37508584973078 / E 17.588811817335454

4.4.2016 10:36

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová