Mesto Trnava

Jesenný Blšák v centre mesta a Swap učebníc a školských pomôcok na Nádvorí

Obľúbený Trnavský blšák sa uskutoční v sobotu 28. septembra 2019 od 9.00 do 13.00 h. Na Hlavnej ulici v Trnave sa zhromaždí dovedna 80 predajcov, ktorí ponúknu svoj pestrý tovar.

Podmienkou Blšáku je, že predávané veci a predmety nesmú byť nové, no musia byť ešte vždy zachovalé a funkčné. V ponuke sa preto objaví častokrát veľmi málo nosené oblečenie, zachované topánky, knihy, starožitnosti či rôzne zberateľské kúsky. Určite sa oplatí prísť, poobzerať a dokúpiť si na jeseň teplý sveter, šál a čiapku či dobrú knihu na dlhé jesenné večery.

V rovnakom čase ako sa koná Trnavský blšák, nájdete na Nádvorí aj SWAP učebníc a školských pomôcok, ktorý organizuje Meetnlearn (DoučMa.sk). Nevyhnutnou súčasťou septembra je začiatok školského roka, žiaci i študenti toho potrebujú celkom dosť a preto sa rozhodli sprostredkovať swap - výmenu. Ak máte doma akékoľvek nepotrebné či málo používané školské pomôcky a učebnice, ktorým by ste radi našli nového majiteľa, toto je perfektná príležitosť. Priniesť môžete neobmedzený počet kusov. Za odmenu si zas vyberiete, čo sa vám zapáči a bude pre vás užitočné.

Príďte si užiť príjemný sobotný deň do centra mesta, stretnúť priateľov a známych.

Blšák je organizovaný Bronco n.o. v spolupráci s Mestom Trnava.

Foto: archív Trnavského blšáku
 

27.9.2019 8:10

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?