Mesto Trnava

Občianske združenie vs. neziskovka

Prednáška z práva o občianskych združeniach a neziskových organizáciách s advokátkou JUDr. Paulínou Ondrášikovou je súčasťou vzdelávacieho programu Publikum Pro, ktorý realizuje organizácia Publikum.sk s finančnou podporou Nadácie Eset. Prebehne v utorok 23. júna od 18.00 h v dočasnom kultúrnom priestore Berliner.
Prednáška je určená najmä pre tých, ktorí uvažujú o založení občianskeho združenia alebo neziskovky. Problematika bude vysvetlená jednoduchou a prístupnou formou. Dozviete sa, aké sú rozdiely medzi oboma právnymi formami, aké povinnosti a možnosti prinášajú. Samozrejme, vítaní sú aj tí, čo už takéto organizácie majú a chceli by si niektoré veci ujasniť, či overiť. Môžete nám aj vopred posielať otázky a to priamo do eventu na facebooku .

JUDr. Paulína Ondrášiková
V súčasnosti pôsobí v Bratislave a v Považskej Bystrici. Venuje sa prevažne občianskemu právu, pracovnoprávnej agende, ale i obchodnému, správnemu a rodinnému právu či ochrane spotrebiteľa. Pracuje aj s viacerými neziskovými organizáciami.

Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať pokým sa neotvorí kultúrne centrum Malý Berlín.

Tlačová správa OZ Publikum

Lokalita

GPS:
N 48.3792013200048 / E 17.586108150648442

18.6.2015 11:00

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?