Mesto Trnava

Predvianočné tvorivé dielne v nových, väčších priestoroch

Šiesty ročník Predvianočných tvorivých dielní s množstvom aktivít pre deti, ktorý pripravuje mesto Trnava v spolupráci s Mestskou radou mládeže, bude tento rok vo väčších priestoroch na Hlavnej ulici 8.
Vždy v piatok, sobotu a nedeľu medzi 14. a 18. hodinou od 29. novembra do 21. decembra tu budú pre deti pripravené rozmanité tvorivé aktivity s vianočnou a zimnou tematikou obohatené zaujímavým kultúrnym programom. V priestore bývalého obchodu s odevmi bude dostatok miesta nielen na obľúbené divadielka pre deti, ktoré budú v programe počas víkendov vždy o 17. hodine, ale aj na tradičné ľudovoumelecké dielne trnavského združenia Hojdačka.
Deti si s pomocou animátorov z trnavských detských a mládežníckych organizácií budú môcť z tradičných i netradičných materiálov vyrobiť rôzne vianočné pohľadnice, vianočné ozdoby na stromček alebo do okna, upiecť medovníky, prípadne si vyrobiť drobný darček, ktorým potešia nielen seba, ale aj niekoho blízkeho, ako napr. gélové sviečky, svietniky, atď.
Počas trvania Predvianočných tvorivých dielní pre deti organizátori vyhlasujú súťaž. Zapojiť sa do nej môže zapojiť každé dieťa, ktoré sa zúčastní na bohatom zážitkovom programe dielní. Deti dostanú od animátorov svoju menovku, ktorú pri odchode odovzdajú. Menovka bude zlosovateľná a losovanie sa uskutoční vždy na konci dňa.

18.11.2013 11:23

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Kľúčové slová