Mesto Trnava

TEDxTrnava otvorí dvere rozvoju kultúry v meste

TEDxTrnava je neformálna samostatná konferencia medzinárodného hnutia TED, ktorého podujatia sú známe na celom svete. Hlavnou témou TEDxTrnava sú regióny, pričom konferencia sa svojím zameraním sústredí na príležitosti, ktoré menia slovenské regióny k lepšiemu. TEDxTrnava sa uskutoční v sobotu 23. novembra o 12:00 v Synagóge.
Pozvaní hostia budú počas svojich vystúpení inšpirovať publikum svojimi nápadmi a „myšlienkami hodnými šírenia“.
Publikum sa môže tešiť aj na strhujúce vystúpenie renomovaného architekta pôsobiaceho v Hamburgu Petra Gera, známeho brandingového konzultanta Martina Horvátha, Jula Krištofa autora projektu Nástupište 1-12 v Topoľčanoch, úspešného mladého architekta Michala Sládeka, sochárky a producentky programu SPOTs v Košiciach Niny Šoškovej.
Obohacujúce „myšlienky hodné šírenia“ príde predstaviť aj trnavský aktivista a autor projektu Pecobikes Adam Peciar, právnik a zakladateľ OZ Lepšia Trnava Peter Bročka a významný trnavský novinár Patrik Pokorný a iní.
Kreatívne prednášky dvanástich hostí budú rozdelené do štyroch blokov prezentácií. Atmosféru konferencie spríjemnia aj vystúpenia talentovaných trnavských umelcov počas prestávok. Pre publikum bude pripravené aj malé občerstvenie a oddychová zóna.

Informácie o konferencii TEDxTrnava je možné sledovať na oficiálnej stránke www.tedxtrnava.sk.
TEDxTrnava je možné nájsť aj na facebooku www.facebook.com/TEDxTrnava a twitteri www.twitter.com/tedxtrnava.

Produkčným partnerom podujatia je Občianske združenie Publikum.sk. Podujatie podporujú mediálni partneri Mesto Trnava, Rádio FM, Etarget, Gorila.sk, ďalej partneri víno Zeliska,  Kláštorná, Coffee Veronia, 4 Friends, Impiq Hotel, Swan, Your Choice – jazykový inštitút, Bright – digital printing company a Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave.


15.11.2013 16:02

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Chcete vedieť, čo je nové?